Práce s hlasem

Náš hlas je obrovským a mocným nástrojem.

Je nositelem emocí.

Nikdo na světě nemá stejný hlas jako Ty!

A právě proto je tak důležité, aby Tvůj hlas zněl.

V individuálních hlasových lekcích se zaměříme přesně na to, co bude pro Tvůj HLAS v danou chvíli potřeba.

Během první lekce společně „zmapujeme“ stav Tvého hlasu a stanovíme si, kam chceme společně směřovat.

Každou lekci začneme prací s dechem, která je pro Tvorbu hlasu nezbytná.

Dál se potom věnujeme hlasovým cvičením a písni dle Tvého výběru (obvykle ji vybíráme společně dle „kondice“ Tvého hlau), na níž se učíme prakticky využívat jednotlivé techniky pro správnou znělost, rezonanci i barvu Tvého hlasu.

Přestože nabízím možnost zakoupení 1 lekce (doporučuji pokud si chceš můj přístup „ochutnat“ nebo řešíš nějaký jeden konkrétní problém), preferuji dlouhodobou spolupráci (alespoň 5 lekcí), díky níž ucítíš (a hlasvně uslyšíš) zřetelné pokroky.

Ve svých lekcích čerpám především ze svých zkušeností, které jsem nasbírala za 27 let sólového zpěvu. Kombinuji proto citlivě různorodé metody, které volím vždy s ohledem na konkrétní záměr a dle Tvých individuálních hlasových možností.

Pokud máš jakoukoliv otázku nebo chceš probrat ideální variantu spolupráce,

napiš mi na info@hlaszenstvi.cz nebo mi zavolej kteroukoliv středu dopoledne přímo na 725 067 780

„Pojď i Ty prozkoumat svůj hlas a dopřát mu péči! ”

REFERENCE

S Wendy se znám z brandového focení, kde jsme probíraly i zpěv. Líbí se mi, jak Wendy zpívá mantry a všimla jsem si, že její hlas je velmi znělý. Chtěla bych se to také naučit, proto jsem přišla k Wendy na individuální lekci.

Během lekce jsem si uvědomila, že mám blok, protože si připadám hloupě , když zpívám – tj. otevírám moc pusu. Jenže bez toho to nejde :-).

Wendy mi dala několik tipů, jak vyloudit krásný zvuk mého hlasu a jak se naučit otevírat pusu a cenit zuby, aby hlas ze mě také pořádně vyšel a přitom jsem si neškrtila krk.

Ukázala mi cestu, jak začít jemně zpívat a mně se po lekci velmi ulevilo, protože už vím, jak na to, a protože mám velkou šanci se skutečně naučit zpívat.

 

– Kamila Nevěčná

Mám za sebou asi 8 hodin zaměřených na zpívání a práci s hlasem. Neměla jsem tušení co to vše obsáhne /dýchání, postoj, artikulace, práce a uvolnění bránice a svalů.

Doma mi kdysi říkali „nezpívej = neumíš to a nedá se to poslouchat.“  

Wendy je sice online,  ale všimne si i škrábance na mých hodinkách, vidí a slyší vše.  A umí mi podat „učební látku“ zábavně a na příkladech. Tam, kde to nejvíce drhne, vždycky vymyslí variantu, kterou zvládnu. 

Konzultace s ní je  pro mě seberozvojová aktivita, zábava a přístup profesionální zpěvačky a klavíristky, /zpívala snad ještě dřív než začala chodit/.

Tak jsem ze sebe vydolovala i slušný rozsah o kterém jsem nevěděla,  že ho mám. Wendy je i jako pedagog systematická a má to celé vysokou úroveň.

 

– Lenka Eisenreichová

Byla jsem schopná zpívat na kurzu před lidmi, které jsem znala dva dny a to i před lektorkami, což bych dřív určitě nezvládla.

Je úžasné, jak to nádherně plyne a vše se děje ve správný čas, pokud si do sebe dovolíme investovat a dát tam důvěru a odvahu.

Děkuji a přeji krásný den!

– Michaela Krátká